Beni Hatırla
Üye Ol | Şifremi Unuttum | Aktivasyon

www.arayanadinlet.com - Vodafone’de, Sevdiğiniz Şarkıyı Dinletmek İlk Ay Bedava!
seref karadayi
Mesajlar: 371
Kayıt: 9.9.2010
Şehir: İstanbul

 tarihinde yazmış.
fotograf forum maci izle macini izle mac özeti izle mac bileti Watch Streaming live 2011
#7394
Vodafone’de, Sevdiğiniz Şarkıyı Dinletmek İlk Ay Bedava!, www.arayanadinlet.com
Dünya mobil iletişim lideri Vodafone, abonelerine kendilerini müzikle ifade edebilecekleri ArayanaDinlet Servisini sunuyor. Üstelik Vodafone bu servisten yararlanmak isteyen abonelerinden denemeleri için ilk ay ücret talep etmezken, Şubat ayı sonuna kadar tüm parçaları da abonelerine yeni yıl hediyesi olarak veriyor.

Kendilerini müzikle ifade etmek isteyen Vodafone aboneleri ArayanaDinlet servisi ile şarkı listesinden istediklerini seçerken ilk ay abonelik ücreti ödemiyor; üstelik Şubat ayı sonuna kadar tüm şarkıları, komik skeçleri ya da takımlarının marşını da hiçbir ücret ödemeden alarak bu servisten yararlanabiliyor.

Şubat ayı sonuna kadar ücretsiz alınan şarkılarla kullanılan servisin kişiselleştirme özellikleri dikkat çekiyor. ArayanaDinlet servisi ile farklı kişilere farklı şarkıları dinletmek mümkün oluyor. Haftanın farklı günlerinde veya günün farklı saatlerinde arayanlara değişik şarkılar dinletilebiliyor. ArayanaDinlet servisinin dev arşivinden şarkı seçerek müzik kutusu oluşturanlar ise her seferinde farklı bir şarkı ile karşılayarak kendilerini arayanları şaşırtıyor. ArayanaDinlet servisinin arşivindeki şarkılardan sevdiklerine parça göndermek isteyenler de Şubat ayı sonuna kadar bir herhangi bir ücret ödemeden ArayanaDinlet olarak istedikleri parçayı hediye edebiliyor.

Servise abone olmak isteyen Vodafone aboneleri 7060’ı arayarak popüler şarkıları dinleyebiliyor ve istenilen şarkıyı ArayanaDinlet olarak seçebiliyor (20 Kr/dak). www.arayanadinlet.com‘da yer alan listelerden seçilen şarkının SMS kodu 7060’a ÜCRETSİZ gönderilerek de servisten yararlanılabiliyor. Servisten ve kampanyadan tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat sahibi aboneler yararlanabiliyorlar. Servisin kullanımı için herhangi bir cihaz modeli kısıtlaması bulunmuyor.

ArayanaDinlet servisinin arşivi yerli müzik, yabancı müzik, müzik dışı kategoriler ve tematik kategoriler olmak üzere 4 ana başlık altında içerikten oluşuyor. Bu içerikler arasında popüler şarkılardan klasik şarkılara, dizi ve film repliklerinden ses efektlerine, takım marşlarından doğum günü şarkılarına kadar birbirinden farklı şarkı, skeç ve marşlar yer alıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

arayanadinlet, ArayanaDinlet ücretsiz, ArayanaDinlet üyelik, ArayanaDinlet vodafone, dizi, doğum günü şarkıları, film replikleri, klasik şarkılara, müzik dışı kategoriler, popüler şarkılar, takım marşları, tematik, Vodafone, vodafone ArayanaDinlet, Vodafone çalarkendinlet, yabancı müzik, yerli müzik
Bu konu 16.725 defa izlenmiş.


23.11.2012 17:18:36 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #22879
merhaba www.arayanadinlet.com forumunuz hala aktuelmi
mine87
mine kosar
Mesajlar: 70
Kayıt: 9.9.2010
Şehir: İstanbul

1 2
* Cevap yazmak için üye girişi yapmalısınız.
Fotoğraf Türk
Hakkımızda
Kadromuz
Reklam
Görüş ve Öneriler
İletişim
Yardım
Kurallar
Kullanma Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Yardım Konuları
Ekran Kalibrasyonu
Copyright © 2018 Fotografturk.com Her Hakkı Saklıdır
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğraf Türk de paylaşılan fotoğraflar 3. şahıslar tarafından ticari amaçlı kullanılamaz.