Beni Hatırla
Üye Ol | Şifremi Unuttum | Aktivasyon

Vodafone, Vodafone haberleri, Vodafone avantajları nelerdir 2012
ahmet selim akkaya
Mesajlar: 602
Kayıt: 24.9.2008

 tarihinde yazmış.
fotograf forum maci izle macini izle mac özeti izle mac bileti Watch Streaming live 2011
#8162
Vodafone, Vodafone haberleri, Vodafone avantajları nelerdir 2012
Vodafone

Vodafone Nedir ? Vodafone haberleri ve Vodafone avantajları nelerdir?

Arkadaslar Vodafone hakkinda son gelismeleri ve Vodafone haberlerini burada paylasalim.
Vodafone bazen bir kampanya cikariyor ve en son biz duyuyoruz.
Her türlü Vodafone bilgilerini bu forumda paylasalim
VODAFONE SiTESiNE GiRMEK iCiN BURAYA TIKLAYIN

İşte Vodafone'lu Olmanız için 8 neden :

1. Dünyanın 1 numaralı uluslararası operatörünün parçası olun.
Vodafone 5 kıtada, 31 ülkede yaklaşık 40 şebeke ortaklığıyla 333 milyon abonesine hizmet veriyor. Siz de Türkiye'de numara taşımada 1 numaraya yerleşen ve en çok tercih edilen operatör olan Vodafone ailesine katılarak, tüm dünyada sunduğumuz kaliteli hizmet ve ürünlerden faydalanabilirsiniz.

İşte Vodafone'lu Olmanız için 8 neden :

2. Vodafone, kapsama alanıyla Türkiye'nin her yerinde.
Vodafone, Türkiye'de hizmet vermeye başladığı günden bu yana yaptığı, 6 milyar doları aşan yatırımlarla size en kusursuz hizmeti vermek için kapsama alanını her geçen gün genişletiyor. %98.2'lik nüfus kapsama oranıyla Vodafone, Türkiye'nin her yerinde.

İşte Vodafone'lu Olmanız için 8 neden :

3. Hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel cep telefonları Vodafone Cep Merkezleri'nde.
Tüm dünyayı yerinden oynatan, başka hiçbir yerde bulamayacağınız çeşit çeşit son model cep telefonları, çok uygun fiyatlarla Vodafone Cep Merkezleri'nde sizleri bekliyor.

İşte Vodafone'lu Olmanız için 8 neden :

4. Her yerde, her yönde uygun ve avantajlı fiyatlarla konuşun.
Konuşma alışkanlıklarınızın nasıl olduğu fark etmez. Vodafone, konuşma alışkanlıklarınıza uygun, avantajlı faturasız ve faturalı tarifeleri sunar. Örneğin, Yeni Cep 1 tarifesi ile her yöne 5 dakikası 30 kuruşa konuşurken, yeni Cep Avantaj faturalı tarife seçeneklerinden arama alışkanlıklarınıza ve bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Tek Dünya Seçeneği ile dünyadaki Vodafone'lularla dakikası sadece 19 kuruşa konuşabilirsiniz. Üstelik 208 ülkede 631 operatör ile uluslararası dolaşım anlaşması olan Vodafone'da, sizi hem avantajları hem de fiyatıyla mutlu edecek bir tarife mutlaka vardır.

İşte Vodafone'lu Olmanız için 8 neden :

5. 3G+ teknolojisini, Vodafone farkıyla yaşayın.
3G teknolojisi, Vodafone'un dünyadaki milyonlarca 3G kullanıcısından kazandığı deneyimle, Türkiye'nin 81 il merkezinde kullanılıyor. Vodafone 3G+ teknolojisi ve beraberinde getirdiği yenilikler hayatımızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Vodem ile dizüstü bilgisayarınızdan, Webşın'la cep telefonunuzdan süper hızlı mobil internete bağlanabilir, sevdiklerinizle görüntülü konuşabilir, Mobil TV ile sevdiğiniz programları cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Bu servisler ve çok daha fazlası Vodafone 3G+ farkıyla hizmetinizde.

İşte Vodafone'lu Olmanız için 8 neden :

6. Hayatınıza renk katacak ürün ve servisler Vodafone'da.
Vodafone live!'la cep telefonunuzdan kolaylıkla Facebook'a girebilir. Yahoo Messenger veya Windows Live Messenger'la doyasıya chat'leşebilir, dünyada son çıkan ürün, oyun ve müzikleri telefonunuza anında indirebilirsiniz. Arayana Dinlet Servisi'yle standart bip bip sesleri yerine sizi arayanları şarkılar, komik skeç ve melodilerle karşılayabilir, Beni Ara Servisi ile bakiyeniz bitse bile dostlarınıza sizi aramalarını söyleyen bir mesaj atabilirsiniz. Bunlar gibi hayatınızı kolaylaştıran daha pek çok teknolojik servis, sizin için her zaman Vodafone'da.

İşte Vodafone'lu Olmanız için 8 neden :

7. Ödüle doymayan çağrı merkezimiz, dilediğiniz an hizmetinizde.
2008 İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri'nde "En İyi Müşteri Temsilcisi" kategorisinde birincilik, "En İyi Performans Gelişimi" kategorisinde ise "En Övgüye Değer Çağrı Merkezi" ödüllerini alan Vodafone Çağrı Merkezi, 2009'da da İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri'ne damgasını vurdu ve aday olduğu "En İyi Teknoloji Çözümü" kategorisinde Sesli İmza uygulaması ile birincilik, "En Yaratıcı Çağrı Merkezi" kategorisinde ise "En Övgüye Değer Çağrı Merkezi" ödüllerini kazandı. Hepsi size daha iyi hizmet verebilmek için...

İşte Vodafone'lu Olmanız için 8 neden :

8. Türkiye Vodafone Vakfı sayesinde toplum gelişimine katkıda bulunun.
Mayıs 2007'de kurulan ve dünya genelinde 27 Vodafone Vakfı'ndan biri olan Türkiye Vodafone Vakfı, Vodafone'un sorumluluk sahibi küresel vatandaş olma ve toplumla bütünleşme taahhüdünün sosyal hayata yansımasıdır. Türkiye Vodafone Vakfı'nın kuruluşundan bu yana yapılan 8 milyon TL yatırımla, eğitim alanı öncelikli olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çok değerli projelere imza atıldı. 2007 yılında Türk Eğitim Vakfı ve Milli Eğitiim Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen "Öğretmene Destek", Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ve Habitat için Gençlik Derneği ile başlatılan "Bilgisayar Bilmeyen Kalmayacak" projeleri, Türkiye Vodafone Vakfı'nın kuruluşunun ilk yılında gerçekleştirdiği projelerdir. 2008 yılında AKUT işbirliği ile gerçekleştirilen "İletişim Hayattır" projesiyle 2 milyonu aşkın kişiye ulaşıldı. Fiziksel ve sosyal dezavantajlı gençlerin sanat aracılığıyla topluma aktif katılımını sağlamak amacıyla Alternatif Yaşamı Destekleme Derneği ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ile 2008 yılında hayata geçirilen Düşler Akademisi, farklı dallarda ücretsiz eğitim imkanı sunan sanat atölyelerinden bugüne kadar 400'ün üzerinde mezun verdi. 2008 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığı desteği ve AÇEV işbirliğinde okul öncesi eğitime katkı sağlamak amacıyla "Güneydoğu Anadolu Bölgesi Yaz Anaokulları ve Aile Destek Programı" ve "Bugün Çocuğunuzun Yarını" projelerini yürüterek bu alanda çocukları ve velilerini eğiten Türkiye Vodafone Vakfı, bölge kalkınmasına da destek oldu. 2009 yılında bu üçlü işbirliği "İlk Adım Programı" ile birlikte, 3 yılda 20 ilde sıfırdan kurulan 302 ana sınıfında, toplamda 36.500 anne ve çocuk okul öncesi eğitimle tanıştı.
http://www.vodafone.com.tr

Bireysel Tarifeler
Faturalı Cep Çiftçi
Vodafone'dan çiftçilere özel benzersiz tarifeler! Çiftçilere en bereketli tarifeler Vodafone'da!
VODAFONE AYRINTILARI GÖRMEK iCiN BURAYA TIKLAYIN

Yeni Cep Aile Paketi
Yeni Cep Aile Paketi'nde baba, faturasız eşine ve çocuklarına kendi faturasından her ay en az 10'ar TL otomatik ödeme talimatı veriyor ve tüm aile kendi arasında bedava konuşuyor.
VODAFONE AYRINTILARI GÖRMEK iCiN BURAYA TIKLAYIN

Faturalı Vodemnet Paketleri
Yeni Vodemnet Paketleri'nde fark var! Vodafone farkıyla Super Hızlı Mobil İnternet deneyimi yaşayın
VODAFONE AYRINTILARI GÖRMEK iCiN BURAYA TIKLAYIN


Gençler istedi, Cep Özgür yenilendi.

Sen de Cep Özgür'e geç, cebine özgürlük gelsin.

Vodafone Cep Özgür ile özgürlük cebinizde.

Sen de Cep Özgür'e geç, cebine özgürlük gelsin

Üstelik şimdi Cep Özgür'e numarasını taşıyanlar 600 dakika kazanıyor! Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Vodafone Abonesi Olmak Çok KolayEğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.
VODAFONE YARDIM BÖLÜMÜNE iCiN BURAYA TIKLAYIN

Bu konu 10.270 defa izlenmiş.


16.10.2011 15:52:43 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #16014
sagol arkadas, Vodafone, Vodafone haberleri, Vodafone avantajları nelerdir konusu cok kapsamli olmus
erginsavunay
ergin savunay
Mesajlar: 171
Kayıt: 9.11.2010
Şehir: İstanbul

5.4.2012 02:30:26 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #20421
konu icin tesekkürler, Vodafone, Vodafone haberleri, Vodafone avantajları nelerdir 2012 forum konusu ise yaradi bende
masilasitanos
sezer akkaya
Mesajlar: 167
Kayıt: 29.10.2010
Şehir: İstanbul

25.8.2012 15:59:10 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #21758
Vodafone avantajları nelerdirforum icin tesekkürler
kara mizah
Ahmet Kara
Mesajlar: 38
Kayıt: 27.1.2012
Şehir: İstanbul

4.10.2012 02:58:41 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #22220
tesekkürler, Vodafone, Vodafone haberleri, Vodafone avantajları nelerdir 2012 forum icin
ilhanadali
ilhan
Mesajlar: 411
Kayıt: 9.9.2010
Şehir: İstanbul

1 2 3 4 5 6 7
* Cevap yazmak için üye girişi yapmalısınız.
Fotoğraf Türk
Hakkımızda
Kadromuz
Reklam
Görüş ve Öneriler
İletişim
Yardım
Kurallar
Kullanma Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Yardım Konuları
Ekran Kalibrasyonu
Copyright © 2019 Fotografturk.com Her Hakkı Saklıdır
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğraf Türk de paylaşılan fotoğraflar 3. şahıslar tarafından ticari amaçlı kullanılamaz.