Beni Hatırla
Üye Ol | Şifremi Unuttum | Aktivasyon

PRAG VİYANA BUDAPEŞTE GEZİSİ
Hakan Sezer
Mesajlar: 9
Kayıt: 25.2.2011
Şehir: İstanbul

 tarihinde yazmış.
fotograf forum maci izle macini izle mac özeti izle mac bileti Watch Streaming live 2011
#23551
REZERVASYON VE BİLGİ İÇİN: 0542 387 80 13 ya da hakansezer@gmail.com

Baştan başa Orta Avrupa turu... 

Bu kez Avrupa'nın masal kentlerine gidiyoruz... 
 
Prag - Budapeşte - Viyana 8 gün 7 gece konaklama, 
Pegasus Havayolları ile uçak biletleri ve 6 ekstra tur dahil sadece 599 Euro...
Üstelik peşin fiyatına kredi kartına taksitle...


 
* GELMEK İSTİYORSANIZ BANA ACİLEN HABER VERİN...
Hakan Sezer: 0542 387 80 13
hakansezer@gmail.com
 
 
Sadece 15 kişilik kontenjanımız bulunuyor. Bu nedenle önümüzdeki cuma gününe kadar gelecekler isimlerinizi bana bildirirseniz sevinirim... Rezervasyonları ona göre yapacağız...
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 
* Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) - Viyana - İstanbul (SAW) uçak biletleri
 
* 7 gece 8 gün konaklama. 
 
* Tüm şehir turları...
 
* 6 Ekstra Tur
1. Bratislava Turu
2. Karlovy Vary Turu
3. Terezin Nazi Kampı Turu
4. Dresden Turu
5. Tuna'da Tekne Turu
6. Cesky Krumlov Turu
 
* Havalimanı ve güvenlik vergileri, 
 
* Sabiha Gökçen Havalimanı Yer hizmetleri
 
* Özel otobüslerimiz ile Viyana - Prag - Budapeşte - Viyana arası ulaşım
 
* Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler
 
* 3* - 4* Otellerde Viyana'da 2, Prag'ta 3 ve Budapeşte'de 2 gece olmak üzere toplam 7 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama
 
* Panoramik Viyana, Prag ve Budapeşte şehir turları
 
* Tüm tur boyunca tecrübeli PRONTOTOUR profesyonel rehberlik hizmeti
 
* Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
 
* KDV Dahildir.
 
 
ÖNE ÇIKANLAR
 
Bir Masal Şehri olarak anılan Viyana'yı da; şehrin en önemli yerleri olan; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Burg Theatre,Belvedere Sarayı ve Müzeler bölgesini gezerek görme imkanını bulacağınız bu benzersiz turu sakın kaçırmayın!
 
"Altın Şehir", "Şehirlerin Anası" ve "Avrupa'nın Kalbi" Prag'ın en büyük özelliği 2. Dünya savaşında en az zarar gören şehirlerden biri olmasıdır. Bu özelliği ile bir çok tarihi ev ve mekanı da barındırmaktadır.
 
Macaristan'ın başkenti Budapeşte; Tuna nehrinin çevresinde mimari ve sanat merkezi olmasının yanı sıra Orta Avrupa'nın en büyük ikinci şehri olma özelliğini taşır.
 
TUR PROGRAMI
 
1.GÜN İSTANBUL - VİYANA (Sabiha Gökçen)
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde PRONTOTOUR kontuarında saat 10:00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC 991 nolu tarifeli seferi ile saat 12:15’de Viyana'ya hareket, saat 13:25'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Viyana şehir turu. Görülecek yerler; Opera Binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Belediye Binası, Parlamento Binası, Burg Theatre, Üniversite, Belvedere Sarayı, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı ve şehrin diğer önemli yerleri. Sonrasında otele yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için akşam ekstra Klasik Müzik Konseri. Geceleme otelimizde.
 
2.GÜN VİYANA 
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra yarım günlük Mayerling – Zigrod ( Viyana Ormanları Turu ) ile akşam ki ekstra Grinzing Meyhaneleri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
3.GÜN VİYANA - PRAG (1. TURUMUZ BURADA OLACAK)
Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Prag’a hareket. Şehirlerarası transfer sırasında Cesky Krumlov turu (ÜCRETE DAHİL) Yaklaşık olarak 4.5 saatlik bir yolculuktan sonra Prag’a varışı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kraliyet Sarayı, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astrolojik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu edenler için akşam ekstra Vltava nehrinde Tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
4.GÜN PRAG (2. TURUMUZ BURADA OLACAK)
Sabah kahvaltı sonrası öğle yemekli Karlovy Vary turu (ÜCRETE DAHİL) ve arzu edenler için akşamki ekstra Folklorik Çek Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
5.GÜN PRAG (3. ve 4. TURUMUZ BURADA OLACAK)
Sabah kahvaltı sonrası yarım günlük Terezin Nazi Kampı (ÜCRETE DAHİL) ve Dresden Turu... (ÜCRETE DAHİL) Arzu edenler için akşam Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
6.GÜN PRAG - BUDAPEŞTE (5. TURUMUZ BURADA OLACAK)
Sabah erken alınacak kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Budapeşte’ye hareket. Şehirlerarası transfer sırasında Bratislava şehir turu... (ÜCRETE DAHİL). Budapeşte’ye varış ve otelimize yerleşmenin ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
7.GÜN BUDAPEŞTE (6. TURUMUZ BURADA OLACAK)
Sabah kahvaltı sonrası Budapeşte şehir turu. Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü görülecek yerler arasında. Ayrıca Tuna nehrinde tekne turuna da katılacağız. (ÜCRETE DAHİL) Sonrasında serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Esztergom / Visegrad / Szentendre ve akşamki Borkatakomba Çigan gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
8.GÜN BUDAPEŞTE - VİYANA - İSTANBUL (Sabiha Gökçen)
Sabah erken alınacak kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile saat 07:30'da Viyana'ya hareket. Varışımızı takiben havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC 992 nolu tarifeli seferi ile saat 14:05'de İstanbul'a hareket, saat 17:10'da varış ve turumuzun sonu.
Bu konu 1.013 defa izlenmiş.


22.6.2016 03:54:35 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #28749
Başarılar hakan bey
memoweb
Mesajlar: 2
Kayıt: 30.12.2015
Şehir: İstanbul

1
* Cevap yazmak için üye girişi yapmalısınız.
Fotoğraf Türk
Hakkımızda
Kadromuz
Reklam
Görüş ve Öneriler
İletişim
Yardım
Kurallar
Kullanma Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Yardım Konuları
Ekran Kalibrasyonu
Copyright © 2019 Fotografturk.com Her Hakkı Saklıdır
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğraf Türk de paylaşılan fotoğraflar 3. şahıslar tarafından ticari amaçlı kullanılamaz.