Beni Hatırla
Üye Ol | Şifremi Unuttum | Aktivasyon

Objektiffoto.com'dan Kamuoyuna Duyurudur
Admin admin
Mesajlar: 182
Kayıt: 6.2.2008
Şehir: İSTANBUL

 tarihinde yazmış.
fotograf forum maci izle macini izle mac özeti izle mac bileti Watch Streaming live 2011
#20524
www.objektiffoto.com

Değerli arkadaşlar,

Sitemizde erişime engelleme sebebinin digitürk firmasının mahkeme kararı olduğunu ögrendik. Av. hakan bey ile yaptıgımız görüşmede, sürecin kısaltılması için digiturk ile görüşmemiz gerektiği ve bu şekilde hızlı çözüme ulaşılacağı beyanı üzerine ilgili firma ile iletişime geçilmiştir.  En kısa sürede sitemizin faliyetlerine kaldığı yerden başlayabilmesi için gerekce içeriğini açıklamayı uygun bulmadım. Digitürkten gerekli yardımı göremzsek hem kapatılma gerekcesini hemde uygulamalarda yapılan hksızlıkları sizlerle paylaşacağız.

Şu an itibariyle hiçbir birime başvuruda bulunmanıza gerek yoktur.Her nerede olursa olsun, Objektif ve keyifli paylaşımlar...
Suat AYDIN

Not: Arkadaşlar sayfalardaki ( google+) , (Tweet) ve (Facebook Beğen) butonlarını da kullanırsak, kişisel profillerinizde sitemizi paylaşarak, fotoğrafturk.com'dan haberi olmayan arkadaşlarımızın daha hızlı katılımına aracılık etmiş oluruz.

Adanada yaşayan üyemiz Av.  HAKAN ÇALDIR ( hakancaldir ) Adana 2.ci Sulh Ceza Mhakmesindeki dava ile ilgileneceğini ve bize hertürlü yardımı yapacağını beyan etmiştir. pazartesi günü dava ile ilgili bilgileri aldıktan sonra bizi bilgilendirecek, biz de sizleri bütün aşamalarda bilgilendireceğiz. Hakan bey'e yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Kapatma gerkçesi hakkında kısa bilgilendirme.

 

Mahkeme kararından sonra, sitemizi iyi bilen ve adana bölgesinde avuklatlık yapan üyemiz, Sayın Hakan Çaldır ile yaptığımız görüşmeden sonra, sitemizin hızlı bir şekilde açılabilmesi için Spor bolümü tamamen forumdan kaldırılmıştır.  Mahkeme kararıyla yada digitürkün davadan vazgeçmesi durumunda sorun ortadan kalkacağı için haklılıkdan ziyade zaman kaybını önleme amaçlı girişimlerimiz devam etmektedir. Bu süreçte istediğimizi elde edemezsek mahkeme kararı ve digitürkün kapatma davası hakkında daha kapsamlı görüşlerimizi açıklamaktan çekinmeyiz.

Yukarıda yazdığım gibi, şu anda tek amacımız haklı çıkmaktan ziyade sitenin biran önce faaliyetlerine başlamasıdır. 3-4 ay sonra haklılığımızı ispatlayacağımız ve kazanacağımız bir davadan; 1-2 gün içinde erişime açılması daha hayırlı olacağı için konunun amacının dışına çıkmaması ve en büyük kazancın erişim engelinin kalkması olacağı bilinci ile hareket edilmesi en büyük temennimizdir. Sizlerin de bu süreçte duyarlı olacağınıza inancım tamdır.

Telekominikasyon İletişim Başkanlığına 3,000 den fazla telefon ile sitemizin açılması yönünde; 8,000 den fazla iletişimden mesaj gönderimi ile açılması yönünde katılım sağlayan dostlarımıza ve durum hakkında bilgisi olmadığı için katılımda bulunamayan dostlarımıza da sonsuz teşekkür ederiz.
TİB kurulduğu günden beri ilk defa telefonlarını aşırı yoğunluktan belirli aralılklarla kapatmak zorunda kalmış olmaları bile sitemize gösterdiğiniz ilgi ve sahiplenmenin açık göstergesidir. Bu güne kadar bukadar katılımlı destek olmadığını düşünüyorum. Sağolun varolun. Paylaşımlarımıza, Keyif içinde kaldığımız yerden biran önce başlamak temennisiyle...

Önemli Not: www.objektiffoto.com domaini açılmıştır. Mahkeme kararı gelene kadar fotografturk.com'a yönlendirme yapılmaktadır. Mahkemeden gelecek olumlu karar ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. İlginize ve desteğinize teşekkür ederiz.


Bu konu 14.295 defa izlenmiş.


14.5.2012 23:32:36 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #20724
4 - 5 ay gibi bir zamandır buralarda yoktum geri döndüğümde gördüklerim karşısında şaşkına dönmüş durumdayım. Bir çok fotoğrafçılık sitesi problemler içinde boğulup kalmış her biri farklı nedenlerden dolayı. Hele ki objektiffoto'nun kapatılma sebebini görünce ilk aklıma gelen Fotoğraf makinemle artık dolaşmayayım bakarsınız bunu da yasaklar bizi de kapatırlar bir yere.
prsllrteam
Mesajlar: 1
Kayıt: 20.2.2011
Şehir: İstanbul

19.6.2012 00:10:22 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #21421
SİTE ÜYESİ OLARAK AV. HAKAN BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
setemlak
SÜHA ÖNDER
Mesajlar: 9
Kayıt: 20.9.2010
Şehir: İzmir

3.7.2012 22:23:17 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #21517
Yazık...çok yazık...
ErhanUcar
Erhan Uçar
Mesajlar: 3
Kayıt: 6.1.2008
Şehir: Bari

1 2 3 ... 11 12 13 14 15
* Cevap yazmak için üye girişi yapmalısınız.
Fotoğraf Türk
Hakkımızda
Kadromuz
Reklam
Görüş ve Öneriler
İletişim
Yardım
Kurallar
Kullanma Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Yardım Konuları
Ekran Kalibrasyonu
Copyright © 2018 Fotografturk.com Her Hakkı Saklıdır
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğraf Türk de paylaşılan fotoğraflar 3. şahıslar tarafından ticari amaçlı kullanılamaz.