Beni Hatırla
Üye Ol | Şifremi Unuttum | Aktivasyon

Fotoğraf Türk Anasayfa Seçim Kriterleri Değişiyor
Admin admin
Mesajlar: 183
Kayıt: 6.2.2008
Şehir: İSTANBUL

 tarihinde yazmış.
fotograf forum maci izle macini izle mac özeti izle mac bileti Watch Streaming live 2011
#23984


Değerli FotoğrafTürk Üyeleri;
Yaklaşık 8,5 aydır üzerinde çalıştığımız komple yenilenme çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Son olarak Fotoğraf ekleme ve Fotoğraflar sayfası bitirilip faal edilmiştir.

Bunlara ilaveten Anasayfa seçim Kriterlerimizi de değiştirdik. Sitedeki değişim tamamen bittikten sonra, Kurallarımızı da düzenleyip yenilenmeyi noktalayacağız.


 Anasayfa Seçim Kriterleri

1)  Editör Seçimleri Dışındaki bütün bölümler için 3 gün filtresi uygulanacaktır. Gold Üyelerde de 3 gün.  Kısaca açıklamak gerekirse, Bir üyenin Fotoğrafı Anasayfaya çıktıktan sonra 3 gün boyunca seçilemeyecektir. Yeterli fotoğraf olmaması durumunda istisna olarak bu kritere uyulmayabilir


2) Anasayfada sıralama da değişmiştir. En üstte '' Editör Seçimleri''
Devamında  '' Üye Seçimleri''
devamında ''Günün Fotoğrafları''
 ''Günün En Çok İzlenen Fotoğrafları'' ve  ''Günün En Çok Beğenilen Fotoğrafları'' anasayfadan kaldırılmıştır.


3)  isimsiz fotoğraflar Anasayfaya seçilemeyecektir.  İsimli  olup birbirine denk fotoğraflarda ise açıklaması olan fotograf öncelikli olacaktır.  Burada fotoğrafına isim bulamayanlar, Fotoğraf adı bölümüne hiç dokunmazsa sistem isim vermektedir. Sistemin atadığı isim de geçerli olup ( ***, ...., XXXX ) v.b. gibi hiç bir anlam ifade etmeyen işaretli fotoğraflar da isimsiz kabul edilecektir.


5) Hem Yoruma hem de puana kapalı fotoğraflar anasayfaya çıkartılmayacaktir.  Burada Yoruma açık puanlamaya  kapalı fotoğraflar seçilecek olup, yoruma kapalı fotoğraflar  seçilmeyecektir.Bir fotoğrafın Eleştiriye kapalı olması, Paylaşım ruhuna uygun duşmemektedir. Anasayfada teşhir edilmesinin doğru olmayacağını düşünüyoruz.


6 Sitede kailteyi artırabilmek için yaklaşık 1,5 yıl önce başlattığımız kademeli üyelik, geçici olarak kaldırılmıştır. Şimdilik yönetici kontrolü ve onayı ile eleminasyon yapılıp yeterli olan amatör fotoğrafcılar paylaşımda bulunmaktadır. kaldırılma sebebi ise; hiç bir üyenin bu bölümdeki fotoğraflara olumlu yada olumsuz görüş belirtmemesidir.

Günün Fotoğrafları, eskiden olduğu gibi öneri sistemine göre belirlenecek. En fazla öneri alan fotoğraflar seçilecektir.  350 civarında öneri editörümüze de önemli görev düşmektedir. Lütfen Anasayfa için en güzel fotoğrafları, kısaca hakeden fotoğrafları önerelim.
Öneri editörü sayısını da 700'ün üzerine çıkartmayı hedefliyoruz. Ne kadar çok öneri olursa anasayfaya o kadar hakeden fotoğraflar seçilmiş olacak. Öneri sistemi istenilen seviyeye gelmezse Yönetim kadromuz oluşturulan havuz içinden seçimlerini yapmak zorunda kalacak. İnşallah yönetim kadrosunun seçmesine gerek kalmadan öneri ile seçimleri yaparız.

Değerli arkadaşlar. 6 yıllık tecrübe ile ve fotoğraf paylaşım sitelerinin içinde bulunduğu durumu da gözönüne alarak, bütün üyelerimize aynı mesafede ve tarafsız olarak hakedene hakkını verebilmenin gayreti içindeyiz. Her üyeye aynı mesafede durarak kırgınlıkların ve haksızlıkların üstesinden gelmek zorundayız.  Öneri editörü olan arkadaşlarımızında da aynı hassasiyette olmalarını, günde 15-20 dakikasını ayırarak anasayfanın şekillenmesine katkı sağlamasını temenni ediyoruz.

Bir önemli nokta ise ''Beğen'' butonu. Buradaki amacımız, üye olmayanlarıda sitede etkin kılıp amatör gözle beğenilerini yapıp begendikleri fotoğrafları ayanasyfaya çıkartabilmesi idi. Daha önemli yazılımsal eksiklerimiz oldugu için bu bölüme fazla eğilemedik. Çok yakında bu bölümde değiştirilip amacına uygun çalışacaktır. IP kontrollu olan bu bölümde her üyenin 3 beğeni hakkı olacaktır. Her ziyaretcı de 1 begenı hakkına sahip olacaktır.

Eskiden olduğu gibi günün forumcusu uygulamamız da devam edecek ve anasayfada gösterilecektir.  Tek değişiklik ise, Haftanın Forumcuları olarak değişecek olmasıdır. Her hafta en faydalı 5 konuyu açan üyelerimiz 1 Hafta boyunca anasayfada Haftanın Forumu ve Haftanın Forumcusu olarak gösterilecektir.

Değerli arkadaşlar; yukarıda Gold üye avantajlarından rahatsızlık duyacak üyelerimizin çıkacağını da biliyoruz. Bütün fotoğraf dostlarından ricamız; iğneyi kendinize, çuvaldızı yönetime batırmanız.  Ekonomik imkanlarımız olsa idi, şu anda açıkladığımız değişimler ve kriterler ve yapımı devam eden güncellemeler 8 ay önce bitmiş olacak ve sitede bir çok şey değişmiş olacaktı. Hep eleştirip hiç birşey vermeden 10-15 günde bir uğrayıp Anasayfamızın  teşhir alanı olarak kullanılmasını istemiyoruz. Birşeyler almak isteyenlerin aldıklarının yanında birşeyler vermesini, siteye katkı sağlamasını istiyoruz.

Çok düşük reklam gelirleri, yok denecek kadar gold üyelik ile sitemizin uzun vadeli aytakta durma imkanı yoktur. Aynı şekilde sorunların çözümü de çok zor olmaktadır.  Hep birileri pişirsin biz yiyelim, doyduktan sonra pişireni de aşağılayım mantığının kalkması gerekmektedir. Paylaşım platformları tek tek kan kaybetmektedir. Lütfen bu değere, Fotoğraf Türk' e hep birlikte sahip çıkalım.

Anasayfa kriterleri ile sitemize kızan bizlere küskün olan fotoğraf dostlarımızın da tekrar katılacağını düşünmekteyim.  Daha önce sair sebeplerle sitemizden ayrılmış olan bütün dostlarımıza kapımız açıktır. Hiç bir fotoğrafcı ile sorunumuz yoktur ve hepinize aynı mesafede olmaya özen göstermekteyiz. Kurallar dahilinde kalmak kaydı ile tabii..

GOLD UYELIK
Gold Üyelik alan üyelerimiz, dekont numarası ile kaç ay gold üyelik aldığını, iletişim sayfasına yazdıklarında gerekli kontroller yapılıp gold üyeliği aktif edilmektedir. Banka kartı ile sanal pos ödemelerinde sorun yaşandığı için, havale ve paypall ile ödeme yapılmasını tavsiye ediyoruz.


Fotoğraf Türk'e ve fotoğraf camiasına hayırlı olması temennisiyle...

Keyifli Paylaşımlar Dileriz.

NOT: Bu duyuru altında polemik yapılmasına kesinlikle müsaade edilmeyecektir. Lütfen daha duyarlı, daha yapıcı ve daha hoşgörülü olalım.

 

Bu konu 9.307 defa izlenmiş.


1.4.2019 19:30:42 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #34368
gadai bpkb mobilgadai bpkb gadai bpkb mobil di pegadaian
jasa pembuatan website jasa website
jual komputer bekas terima komputer bekas terima lelang komputer bekas lelang komputer bekas terima server bekas
web hosting hosting murah hosting murah unlimited hosting
jasa pembuatan website jasa website jasa web
jasa website jasa pembuatan website jasa website
jasa pembuatan website surabayajasa website surabaya
jasa pembuatan website jakartajasa website jakarta
jasa pembuatan website bandungjasa website bandung
jual komputer bekas jual beli komputer bekas terima komputer bekas terima beli komputer bekas
terima beli komputer bekas beli komputer bekas warnet jual laptop bekas
gadai bpkb mobilgadai bpkb gadai bpkb mobil di pegadaian
pinjaman dana tunai dana tunai jaminan bpkb
gadai bpkb mobil gadai bpkb mobil di pegadaian
pipa ppr harga pipa ppr pipa ppr wavin
sedot wc surabaya sedot wc sidoarjo sedot wc
obat penggugur kandunganjual obat aborsi obat aborsi
jasa pembuatan website jasa websitejasa web
jasa seo jasa seo website
gadai mobil tanpa bpkb gadai mobil di pegadaian
daftar harga pipa sni harga pipa sni pipa limbah pipa hdpe pipa air bersih hdpe
obat aborsi jual obat aborsi obat aborsi cytotec
asuransi mobil asuransi mobil terbaikasuransi mobil all risk
mesin crusher mesin stone crusher stone crusher
best steam cleaner
harga pagar brc jual pagar brc pagar brc
Jual obat aborsi surabaya
Jual obat aborsi surabayaJual obat aborsi semarangJual obat aborsi karawang
gadai bpkbgadai bpkb mobil gadai bpkb mobil di pegadaian
aborsi jogja jual aborsi jogja penggugur kandungan
obat aborsi jual obat aborsi obat penggugur kandungan
gadai mobil gadai mobil tanpa bpkb gadai mobil perorangan
gadai mobil cepat
jasa desain rumah jasa desain rumah dan gedung
pinjaman dana tunai pinjaman dana tunai online pinjaman dana
sewa mobil medan nusantaracar.co.id
jualobataaborsi
naborsa
Mesajlar: 11
Kayıt: 1.4.2019

17.8.2019 18:15:05 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #34710
I like this blog.Thank you for such a nice detailed post. I always love to read your site content as these are really helpful for me
office.com/setup
norton.com/setup
norton/setup
officeofficecom
officeoffice-officecom
Mesajlar: 1
Kayıt: 17.8.2019

22.8.2019 13:12:05 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #34727
Situations such as accidents, job loss and the birth of a baby are very common in life. All of these incidents could require big amounts of money in a very short period of time. Any crisis can be met very easily with the help of cash loans South Africa. Visit us: https://www.michaelallenellis.com/finance/cash-loans-south-africa-cash-support-for-salary-earners/
nielsarojaz
niel sarojaz
Mesajlar: 110
Kayıt: 29.9.2018
Şehir: İstanbul

1 2 3 ... 17 18 19 20 21
* Cevap yazmak için üye girişi yapmalısınız.
Fotoğraf Türk
Hakkımızda
Kadromuz
Reklam
Görüş ve Öneriler
İletişim
Yardım
Kurallar
Kullanma Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Yardım Konuları
Ekran Kalibrasyonu
Copyright © 2019 Fotografturk.com Her Hakkı Saklıdır
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğraf Türk de paylaşılan fotoğraflar 3. şahıslar tarafından ticari amaçlı kullanılamaz.