Beni Hatırla
Üye Ol | Şifremi Unuttum | Aktivasyon

Fotograf Makinesi Ekipmanlari Sayfası Hizmetinizde
Admin admin
Mesajlar: 183
Kayıt: 6.02.2008
Şehir: İSTANBUL

 tarihinde yazmış.
fotograf forum maci izle macini izle mac özeti izle mac bileti Watch Streaming live 2011
#19713
Fotograf Makineleri Ekipmanlari Sayfası Hizmetinizde
Değerli Üyeler,

Ekipmanlar sayfası faal edilip hizmetinize sunulmuştur. Aşağıda resimli olarak açıklayacağımız üzere; biz üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirirken, sizlerden de aynı sorumluluğu bekliyoruz.,

Ekipmanlkar sayfasının etkili olabilmesi ve fotoğrafa gönül verenlere faydasının dokunabilmesi için sizlerin yorumları, önerileri, puanlamalar ve tavsiyeleriniz önem arzetmektedir.

Her Üyemiz kendi ekipmanları hakkında düşüncelerini paylaşırsa ekipman almayı düşünen birçok arkadaşımıza yol gösterici etkisi olacaktır. Çok kapsamlı olarak yazılımı yapılan, büyük emek ve zaman harcanan ekipmanlar sayfasına ilginin olmaması da ayrı bir üzüntü kaynağıdır. Bazı şeyleri isterken, çok basit ve 2-3 dakikamızı alacak katkılarımızı da sitemizden esirgemeyelim lütfen.

Sizlerin katkısı, bizim şevkimizi artırıyor, duyarsız davranışlar ise çalışma azmimizi söndürmektedir.
Lütfen artık hepimiz elimizi taşın altına sokalım. Bazı şeylerin sadece istemekle, eleştirmekle olamayacağını da anlamamız gerekiyor.  Bizler 3-5 ekipman hakkında yazabiliriz, kullanmadığımız ekipmanlar hakkında yazacağımız yazılar gerçekleri yansıtmayacak, ekipman almayı düşünenleri yanıltmaktan öteye gidemeyecektir.

Siz değerli fotoğraf dostlarının katkısı ile en doğru bilgilendirmeler yapılabilecektir.

ekipmanlar.fotografturk.com/


Profilimizde bulunan ekipmanların üzerine tıklayarak ekipmanınız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ya daEkipmanlar sayfasından kendi ekipmanınızı aratarak  istediğiniz ekipmana ulaşabilirsiniz.


Ekipmana geldiğinizde, aşağıdaki gibi bir sayfa göreceksiniz. Sayfada turuncu renkli olup 0 dan yukarı olan rakamların hepsine tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.Örneğin yüklenen fotoğraf sayısına tıklayıp o ekipman ile çekilmiş fotoğraflara ulaşabilirsiniz. görebilir Sayfanın Alt tarafında '' Ürünü İncele '' '' Satın Al '' ve ''Yorum Yaz '' butonları bulunmaktadır. ''Yorum Yaz '' Butonuna  tıklayarak yorumunuzu ekleyebilirsiniz.

Yorum yazarken ekipmanla ilgili, artıları, eksileri bölümüne; beğendiğiniz yada beğenmediğiniz yönlerini yazdıktan sonra en alttaki yorum yaz bölümüne de düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Daha alttaki puan bölümünden puanınızı verdikten sonra, tavsiye ediyorsanız Evet, etmiyorsanız Hayır butonuna tıkladıktan sonra En alttaki '' Gönder '' butonuna tıklayarak işlemimizi tamamlamış oluruz.Ürün inceleme ve Satın alma hizmetleri objektifmarket.com sitesi üzerinden sağlanacaktır

Gereken ilgi ve özveriyi göstereceğinize inanıyoruz.  Hayırlı olmasını temenni ederiz.

YONETIM


ÖNEMLİ NOT: Onay bekleyen fotoğraflara gösterilen ilgi, beklentilerin çok altında kalmıştır. Bir çok fotoğrafcı arkadaşımız sitede aktivitelerini devam ettirebilmek için sizlerin onayını beklemektedir.
İnternet Ekplorer'de yaşanan onaylama sorunu düzeltilmiş olup. İ E ile de fotoğraflar onaylanabilmektedir.
Her gün  yaklaşık 10 dakikanınızı ayırmanız yeterli olacaktır. Sitemizde kalitenin artarak devam etmesi, bu uygulamanın kalıcı olması sizlerin katkıları ile devamı mümkün olacaktır. Katkının yetersizliği devam ederse durum değerlendirmesi yaparak uygulamaya son vermek zorunda kalacağız. Temennimiz, bu uygulamanın devamı yönündedir. İlginize şimdiden teşekkür ederiz.
Sistemsel sorunlar nedeniyle  bu akşamdan itibaren; Üye onayından geçen bütün fotoğraflar '' Yönetici Onayı'' ile kabul edilecektir. Bu şekilde olası hataların da önüne geçmiş olacağız.

Bu konu 15.308 defa izlenmiş.


1.03.2012 15:45:08 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #19714
benim makinam yok arattırdım ama bulamadım ekleyecektim çünkü...
aysewarmana
ayşe Warmana
Mesajlar: 46
Kayıt: 25.07.2011
Şehir: Şam

1.03.2012 15:47:55 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #19715
Ekipmanları kayıtlı olmayan arkadaşlar bu konu altına, ekipman marka ve modellerini yazarlarsa, ekipman listesine ekleriz.
Admin
Admin admin
Mesajlar: 183
Kayıt: 6.02.2008
Şehir: İSTANBUL

1.03.2012 15:54:07 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #19716
sony dsc-w350 ilginize teşekkür ederim...
aysewarmana
ayşe Warmana
Mesajlar: 46
Kayıt: 25.07.2011
Şehir: Şam

1.03.2012 16:07:27 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #19717
Onay bekleyenler sayfasının kesinlikle iptal olmamasından yanayım. Çok iyilerin yannda çok kötü fotoğraflar da geliyor. Hiç olmazsa bu fotolara belli zaman ayırabilen arkadaşlar görev alsınlar. çok detaylı yazmaya da gerek yok, 1-2 cümle kafidir sanırım. Selamlar, saygılar.
yelos
YELDA AKILLIGÖZ
Mesajlar: 96
Kayıt: 7.03.2010
Şehir: Ankara

1.03.2012 16:09:55 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #19718
yanlışlık oldu benimki sonyw330 şimdi tekrar baktım çok afedersiniz...ekli değil ekipmanlarda baktım şimdi eklerseniz sevinirim...teşekkür ederim..
aysewarmana
ayşe Warmana
Mesajlar: 46
Kayıt: 25.07.2011
Şehir: Şam

1 2 3 4 5 ... 8 9 10
* Cevap yazmak için üye girişi yapmalısınız.
Fotoğraf Türk
Hakkımızda
Kadromuz
Reklam
Görüş ve Öneriler
İletişim
Yardım
Kurallar
Kullanma Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Yardım Konuları
Ekran Kalibrasyonu
Copyright © 2020 Fotografturk.com Her Hakkı Saklıdır
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğraf Türk de paylaşılan fotoğraflar 3. şahıslar tarafından ticari amaçlı kullanılamaz.