Beni Hatırla
Üye Ol | Şifremi Unuttum | Aktivasyon

Yardım Konuları
» Fotoğraf Türk Hakkında
» Sıkça Sorulan Sorular
» Kurallar
» Kullanma Kılavuzu
» Gold Üyelik
» Tüm Yardım Konuları
» İletişim

Yardımda Ara
Gizlilik Prensiplerimiz
Fotografturk.com’da isterseniz, ad soyad,   kayıtlı olan e-posta, adres, telefon gibi kişisel bilgilerinizi isteğiniz diğer kullanıcılardan ve/veya ziyaretcilerden gizleyebililirsiniz. Site genel yöneticisi de dahil hiçbir yetkilinin, üye mesajlarına ve üye şifresine erişimi yoktur. Kişisel bilgilere üyrnin kendisi haricindeki herkese erişimi engellenmiştir.

Fotografturk.com’da yöneticilerin mesaj trafiğine girişi engellenmiştir. Önemli bir sorun veya şikayet olması durumunda 2 yönetici ve webmaster izni ile sınırlı erişim izni alınabilir. Mesaj incelemesinde sorun görülmesi durumunda tekrar sistemden daha geniş yetki ile kapsamlı inceleme izni alınıp giden ve gelen mesaj trafiği incelenebilir. Bu inceleme aşamasında üyeye, sistem tarafından mesajlarının incelemeye alındığına dair uyarı mesajı gönderilir.

Fotografturk.com’daki kişisel bilgileriniz, her ne suretle olursa olsun diğer kişi ya da kuruluşlara izniniz dışında verilmez ya da satılmaz.

Güvenliğiniz ve TC yasaları gereğince tutulması zorunlu olan erişim bilgileriniz kaydedilmekte olup 30 gün boyunca silinmemektedir. Bu bilgiler yasal mercilerin talep etmesi dışında asla üçüncü parti kişi, kurum ya da kuruluşlarca paylaşılmaz.

Toplanan bu erişim bilgileri sadece Fotografturk.com kurallarının ihlal edilmesi halinin tespit edilmesinde, yasal mercilerin talep etmesi durumunda kullanılır. Aynı zamanda üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için erişim bilgileri istatistiki amaçlarla da kullanılmaktadır.

« Geri Dön

Fotoğraf Türk Hakkında
» Fotoğraf Türk Nedir?
» Gizlilik Prensiplerimiz
» Telif Hakkı ve Kopyalama
» Yönetim ve Kadromuz
» Reklam
» İletişim
Fotoğraf Türk
Hakkımızda
Kadromuz
Reklam
Görüş ve Öneriler
İletişim
Yardım
Kurallar
Kullanma Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Yardım Konuları
Ekran Kalibrasyonu
Copyright © 2018 Fotografturk.com Her Hakkı Saklıdır
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğraf Türk de paylaşılan fotoğraflar 3. şahıslar tarafından ticari amaçlı kullanılamaz.