Beni Hatırla
Üye Ol | Şifremi Unuttum | Aktivasyon

NEJAT İŞLER ÖLDÜMÜ?
ilhan
Mesajlar: 411
Kayıt: 9.9.2010
Şehir: İstanbul

 tarihinde yazmış.
fotograf forum maci izle macini izle mac özeti izle mac bileti Watch Streaming live 2011
#25040
NEJAT İŞLER ÖLDÜMÜ?

Karaciğeri iflas eden oyuncu Nejat İşler yoğun bakıma kaldırıldı. Eylül ayından bu yana karaciğeri iflas ettiği için tedavi gören Nejat İşler’in sağlık durumu kötüye gidiyor.


Sağlık durumu kötüye gidiyor

NEJAT İŞLER YOĞUN BAKIMDA
 


Hastalığa yakalandıktan sonra çok sevdiği bodrum Beldesi’nde yaşamaya başlayan Nejat İşler, önceki akşam Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde tedavi altına alındı.
Solunum yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alınan Nejat İşler için ilk açıklamayı Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy yaptı.

‘Hayati riski var’
Hayati riskin oluşabileceğini açıklayan Aksoy, “Sayın Nejat İşler, 17 Ocak 2014 tarihinde, gece 00.15 civarında hastanemizin acil servisine başvurdu. Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok çoklu organ yetmezliği ile birlikte seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir.
Solunum cihazına bağlı
Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir. Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir” diye konuştu. İşler geçen hafta Gümüşlük Kahvesi’nde bir hayranıyla çay içerken fotoğraf çektirmişti.   

 
Bu konu 1.134 defa izlenmiş.


23.2.2014 20:32:52 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #25116
1
1
Mesajlar: 3
Kayıt: 23.2.2014

1
* Cevap yazmak için üye girişi yapmalısınız.
Fotoğraf Türk
Hakkımızda
Kadromuz
Reklam
Görüş ve Öneriler
İletişim
Yardım
Kurallar
Kullanma Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Yardım Konuları
Ekran Kalibrasyonu
Copyright © 2018 Fotografturk.com Her Hakkı Saklıdır
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğraf Türk de paylaşılan fotoğraflar 3. şahıslar tarafından ticari amaçlı kullanılamaz.