Beni Hatırla
Üye Ol | Şifremi Unuttum | Aktivasyon

Canon PowerShot ELPH 510 HS, fiyat, performans, resim, canon elph 510
ahmet selim akkaya
Mesajlar: 602
Kayıt: 24.9.2008

 tarihinde yazmış.
fotograf forum maci izle macini izle mac özeti izle mac bileti Watch Streaming live 2011
#15522
Canon PowerShot ELPH 510 HS, fiyat, performans, resim, canon elph 510

Canon PowerShot ELPH 510 HS dijital fotoğraf makinesi : Canon Amerika harika dijital fotoğraflar ve yüksek çözünürlükte High Definition video görüntüler kaydedebilen yeni model Canon PowerShot ELPH 510 HS fotoğraf makinesini duyurdu. Avrupa pazarında Canon IXUS 1100 HS olarak da bilinen Canon PowerShot ELPH 510 HS dünyanın 12x optik zumlu ve 28mm geniş açı çekim özellikli en ince dijital fotoğraf makinesi olma özelliği taşıyor. Canon PowerShot ELPH 510 HS çok yönlü çekim özelliklerinin kolay ve hassas şekilde kullanılmasına olanak tanıyan bir model. Yeni Canon PowerShot etkileyici zum yeteneği, yeni görüntü sabitleme sistemi, 32 hazır çekim modu içeren Smart AUTO akıllı otomatik çekim modu, yüksek hızda seri çekim modu ve HD video kayıt fonksiyonuyla öne çıkıyor.


Canon PowerShot ELPH 510 HS fotoğraf makinesi

Canon'un yeni Canon PowerShot ELPH 510 HS dijital fotoğraf makinesinde kullanılan Canon'a özgü ve yenilenen HS System loş ışıklı ortamlarda çekimi son derece kolaylaştırıyor. 12x gibi etkileyici bir optik zuma ve 28mm geniş açı çekim özelliğine sahip olan Canon PowerShot ELPH 510 HS dijital fotoğraf makinesi zengin detaylara sahip yüksek çözünürlük ve kalitedeki fotoğrafların her türlü açıdan ve mesafeden çekilebilmesine olanak tanıyor.


12 megapiksel Canon ELPH 510 HS fotoğraf makinesi
Loş ve zayıf ışıklandırılmış ortamlarda fotoğraf çekimi genelde hep sorunlu bir olaydır. Canon PowerShot ELPH 510 HS modelinde fotoğrafseverlere yardımcı olmak amacıyla HS System'e yer verilmiş. Canon'a özgü bir sistem olan HS System 12.1 megapiksel çözünürlük, yüksek hassasiyette CMOS görüntü sensörü ve DIGIC 4 görüntü şilemci bir araya getirilerek loş ve zayıf ışıklı ortamlardaki görüntü kalitesinin maksimum seviyede olması amaçlanıyor. HS System aynı zamanda yüksek ISO değerlerindeki çekimlerin noise oranlarını düşürerek cihazın dinamik alanını arttırıyor ve sonuçta zengin detaylı ve doğal renklerde dijital fotoğraflar elde edilmesine olanak tanıyor.


Canon PowerShot ELPH 510 HS ile çekilmiş test fotoğrafını Canon'un internet sitesinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
http://www.usa.canon.com/app/images/cameras/powershot/PS_ELPH_510HS/sampleimg/original_sample_1.JPG


Bu konu 522 defa izlenmiş.


13.1.2012 17:03:29 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #18342
Canon PowerShot ELPH 510 HS, fiyat, performans, resim, canon elph 510 forumu icin tesekkürler
maderta
özkan silahtar
Mesajlar: 182
Kayıt: 19.10.2010

1
* Cevap yazmak için üye girişi yapmalısınız.
Fotoğraf Türk
Hakkımızda
Kadromuz
Reklam
Görüş ve Öneriler
İletişim
Yardım
Kurallar
Kullanma Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Yardım Konuları
Ekran Kalibrasyonu
Copyright © 2018 Fotografturk.com Her Hakkı Saklıdır
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğraf Türk de paylaşılan fotoğraflar 3. şahıslar tarafından ticari amaçlı kullanılamaz.