Beni Hatırla
Üye Ol | Şifremi Unuttum | Aktivasyon

Biometrik Fotoğraf, Biometrik Fotoğraf cekimi ve kabul edilen ölcüler
özkan silahtar
Mesajlar: 182
Kayıt: 19.10.2010

 tarihinde yazmış.
fotograf forum maci izle macini izle mac özeti izle mac bileti Watch Streaming live 2011
#24122
Biometrik Fotoğraf, biyometrik vesikalik fotograf, Biyometrik Fotoğraf nasil olmali, biyometrik resim örnekleri, Biometrik Fotoğraf, Biyometrik Fotoğraf nasil cekilir?

Göz çevresi Kasım ayı başlarında 2010 yılından bu yana, Almanya'da tüm kimlik belgeleri için bir biyometrik vesikalık fotoğraf kullanmak zorunludur. Bu kurallar Dışişleri Bakanlığı ile işbirliği içinde İçişleri Federal Bakanlığı tarafından Pasaport Kanunu § 4 ve pasaport fotoğraf otomatik analizi kolaylaştırmak göre ayarlanır. Bu temeli ilk Kısa bir süre biyometrik veya e-pasaport, Pasaport geçiş yarattığı Kas> m 2005. Bu yana 2007 yılından bu yana saklanır gibi vesikalık fotoğraf ve parmak izi gibi biyometrik veriler üzerinde RFID çip ile sağlanmıştır.

Biyometrik vesikalık fotoğraf hala alınabilir hatta fotoğraf kabinleri çekilen ya da profesyonel bir fotoğrafçı ile oluşturulabilir. Her üç seçenek ise, biyometri ve uluslararası standartlara, boyut, arka plan, ve yüz ifadesi gibi çeşitli kategorilerde dahil olan, uygunluk karşılamalıdır. Bu resmi test fotoğrafları, vesikalık fotoğraf şablonu ve özel bir yazılım gibi çeşitli araçları ile bir pasaport veya kimlik kartı başvurusu yaparken bu kontrol edilir. Ne böyle bir biyometrik pasaport fotoğrafta kabul edilir ve böylece diğer geçiş görüntülerden bu ayıran gerekir?Bir tanınan pasaport fotoğraf olabildiğince bir fotoğraf kullanmak görülmektedir bir biyometrik vesikalık fotoğraf, etkililiği o kadar çok koşullar vardır. Her detay önemlidir Ne, aşağıda sunulmuştur. İçişleri Federal Bakanlığı fotoğraf örnek kurulu dayalı ve önlenebilir hatalar ortaya kılavuzların bileşeni vardır.

Format

Biyometrik vesikalık fotoğraf: Boyutu ve Biçimi

Geçerli bir biyometrik vesikalık fotoğraf bir boyutu olmalıdır var 3,5 x 4,5 cm arasında. Yüz hatları yüz ideal bir ek algılamak için bile saç ve üst vücut parçaları görünür olmalıdır. Bunun için, yüz görüntüsü 80 ila 70 oranında almalıdır ve çeneden baş yüksekliği eşleştirilir, ancak kesilmiş olabilir. Saç bu yüz yüksekliği dahil değildir, geçerli üst baş saç yoktur. Böylece, bir 3,2-3,6 cm arasında bir kafa yüksekliği söz konusu, küçük farklılıklar yukarı veya aşağı izin verilir. Yüz merkezli konum olmalıdır.

Keskinlik ve Kontrast

Biyometrik vesikalık fotoğraf: Keskinlik ve Kontrast

Uygun bir biyometrik vesikalık fotoğraf yapmak için, gereken odak dışında alınmaması ve yeterli Kotrast olmalıdır iyi yüz özellikleri tanımak ve arka plan ayırt etmek mümkün olmalıdır. Ikinci sağlamak için, görüntü çok parlaktır olmadığından emin olmak için, aynı zamanda, ve bu suretle kontrast kaybeder.

Aydınlatma

Biyometrik vesikalık fotoğraf: Aydınlatma

Aşırı maruz kalma kaçınarak belirtildiği gibi seçerken, fotoğrafçı da bakım gerekir doğru aydınlatma verir. Yüz tamamen aydınlatılmış olmalıdır, çok karanlık Foto otomatik işleme olasılığını engeller. Yüzünde gölgeler ya da yansımaları nasıl kırmızı gözleri önlemek için biyometrik pasaport resimlerin de vardır. İkincisi de önerilen biyometrik e-pasaport formları kullanılmak üzere Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) için parmak izi ve pasaport yanında göz, bir iris bir algılama modeline önler.

 

Geçmiş

Biyometrik vesikalık fotoğraf: Arka plan

Ayrıca resmin önemli bir parçası karşılık gelen bir arka plan . Bu oldukça nötr tuttu, ama yine de saç ve yüz için iyi bir kontrast yapmak olmalıdır. Sarışın veya açık saçlı, koyu gri arka plana bir orta nedenle koyu saçlı, oldukça iyi tavsiye de kullanılır bir açık gri arka plan dönüşebilir. Sadece az bir desen veya bir Hintergund arka planda ortaya içinde kişinin bir gölge gibi kontrast olmadan kullanılabilir. Ayrıca, arka planda diğer kişilerin veya nesnelerin biyometri yeteneği kaybına yol açar.

Fotoğraf kalitesi

Biyometrik vesikalık fotoğraf: fotoğraf kalitesi

Ayrıca, bir biyometrik vesikalık fotoğraf fotoğraf kalitesi çok önemlidir. En iyi ihtimalle, bu 600 dpi baskı çözünürlüğü ile yüksek kalitede fotoğraf kağıdına basılmış olmalıdır. Kırışıklık tonları çok düşük bir kararı ile grafik renk tonlarını ya da bir kaba piksel yapısı gösterilen böyle bir biyometrik pasaport fotoğrafları gibi kaçınılmazdır. Bir özelliği için fotoğrafın siyah beyaz ve iki renkli oluşturulmalıdır olmasıdır.

Baş pozisyonu ve yüz ifadesi

Biyometrik vesikalık fotoğraf: baş pozisyonu ve yüz ifadesi

Biyometrik vesikalık fotoğraf en eleştirilen kısmı görevidir nötr ifade ve gülümsemeye yasağı. Ek olarak bu görünen grotesk, ama biyometrik yeteneği önemli önemli bir bölümü için, kapalı ağız tutarken kişinin kameraya düz görünüyor emin olun. Bir eğik baş, hatta bir yana bakışta bir biyometrik vesikalık fotoğraf izin verilmez.

 

Gözler ve görüntüleme yön

Biyometrik vesikalık fotoğraf: Gözler ve görüntüleme yön

Fotoğraflandı olan kişi gerekir kameraya doğrudan bakmak , gözleri açık bir şekilde görünür olmalıdır. Bu göz, tabii ki, kapalı olmamalıdır ve saç kapsamına gerektiği anlamına gelir. Tarafa bir bakış kaçınılmalıdır.

Gözlük

Biyometrik vesikalık fotoğraf: gözlük

Bir tasarım biraz zor gözlük ile sık sık biyometrik vesikalık fotoğraf . Burada, fotoğrafçı gözleri açıkça görülebilir bu özel dikkat etmelisiniz - Yansımalar kaçınılmalıdır. Güneş gözlüğü veya renkli gözlük tabii ki izin verilmez. Ayrıca çerçeve dikkatli olarak, çarpıcı gözlük çerçeveleri hızlı göz kapağı olabilir çünkü.

Başlık

Biyometrik vesikalık fotoğraf: Başlık

Temelde baş her türlü olmadan başlık Ancak, bu kişilerin bir peçe tamamen kapatılmamalıdır tarafından da bakmalıdır tek istisnası dini nedenlerle ya da zaman zaman bazı hastalıklar dar, ama bu çene kadar önden iyi olmalı -. tarama takdir edilecektir.

Çocuklar

Biyometrik vesikalık fotoğraf: Çocuk

Özel bir durum bir çocuk ve bebekler almak. Bu yetişkinlere göre çok daha küçük bir kafa olduğu için, burada izin verilen diğer boyutları. 10 yaş altındaki çocuklar için Pasaport görüntünün% 80 olmalıdır - Yaş yüz yüksekliği 50 olması gerekliliğidir. Bu 2,2-3,6 cm kafasına çeneden saç ihmal karşılık gelir. Onlar altına düşmemesi veya 4 cm yüksekliğinde aşan 1.7 cm bir yüz yüksekliği yüz Aslında, çocukların fotoğrafları sadece reddedilecektir.

Bebekler

Biyometrik vesikalık fotoğraf: Bebekler

Için bebekler ve küçük çocuklar yaşına kadar 6 Yaş spor gerekli biyometrik bir test değildir ve buna ek olarak daha da basitleştirilmesi çocuklar için yukarıda belirtilen belirli istisnalar ilave olarak geçerlidir. Burada baş pozisyonu ve boyun görüntü üzerinde başın merkezleme (önden görünüm hala zorunludur) mümkünse, yüz ifadesinde varyasyonları olarak anlaşılır. Gözler ve görüntüleme yönde küçük çocuklarda sıkı kurallara tabi olarak değildir.


Bir Bakışta bir biyometrik vesikalık fotoğraf için gereksinimleri

  •   Biyometrik pasaport fotoğraf boyutu 3.5 x 4.5 cm var
  •   yüz yaklaşık 70 almalıdır - 80% alarak
  •   görüntü eşit yaktı, keskin kontrastlı ve göz olmalıdır
  •   Arka plan açık renkli, düz olmalıdır
  •   baş düz, gözleri açık ve kamera bakıyor olmalıdır
  •   nötr yüz ifadesi ve kapalı ağız zorunludur
  •   başlık sadece dini nedenlerle izin verilir
  •   Çocuklar ve bebekler özel kurallar

Bir biyometrik vesikalık fotoğraf ortalama maliyeti

Biyometrik vesikalık fotoğraf için Alman pasaportu formları gerekli olduğundan, fotoğraf üretim çok daha karmaşık ve pahalı hale geldi. Biyometrik vesikalık fotoğraf kayıt türüne bağlı olarak şu anda 5-25 milyon avro maliyet. Teknolojinin kesme kenarında zaten sık sık ve uygun biyometrik vesikalık fotoğraf sağlayan tanınmış profesyonel fotoğrafçıların fotoğraf kabinleri, ile başlayan, kimlik belgeleri için kabul edilebilir biyometrik görüntüleri elde etmek için çeşitli yolları vardır. Başka bir seçenek iyi ama aynı zamanda en hata-eğilimli fotoğrafların bağımsız oluşturulması vardır. Yöntemine bağlı olarak bir biyometrik vesikalık fotoğraf maliyetleri, aşağıda ne vorgstellt edilir.

Profesyonel fotoğrafçılar en pahalı tarafından Fotoğraflar

Kayıt kısa bir danışma ve kendi görünümünü profesyonel değerlendirme ateş fotoğrafçı önce sağlar. Kayıt sırasında, mükemmel görüntü için doğru aydınlatma sağlar. Bir dijital kamera ile çekilen bilgisayara doğrudan kayıt doğruluğunu kontrol ve küçük bir çaba ile hata tekrarlayabilirsiniz. Bu yaklaşık 25 milyon avroluk bir biyometrik vesikalık fotoğraf maliyet olarak Fotoğrafçı oluşturur.

Ekrandaki makineleri kendi vesikalık fotoğraf oluşturma

Otomatik satış makineleri kayıtları genellikle profesyonel fotoğraf daha az hoş, ama çok daha ucuzdur. Sonuç, otomatik olarak yaklaşık 5 ila 8 Euro biyometrik vesikalık fotoğraf maliyet için oluşturulan olduğunu. Başın doğru konumu, bir şablonun içinden müşteriye gösterilir. Genellikle iki çekim, daha seçilebileceği bir mümkündür.

Online vesikalık fotoğraf oluşturma

Gereksinimlerini temelde biyometrik internet vesikalık fotoğraf karşılayan mevcut bir fotoğraf oluşturmak için imkanı vardır. Çeşitli portalları tanımlama için kullanılabilir, özel ürün ve baskı dijital fotoğraf olarak sunuyoruz. Bu gönderilen fotoğrafların kalitesini ve sayısına bağlı olarak en az 5 € biyometrik vesikalık fotoğraf maliyet oluşturur.

Vesikalık fotoğraf kendiniz olun

Bir de dijital fotoğraf makinesi ile ilgili tecrübeli ya da var ise biyometrik vesikalık fotoğraf tanıdık çevrenizden biriyle de kendilerini kaydedebilirsiniz. Internetten bir kaydın doğruluğu doğrudan kontrol edilebilir izin karşılık gelen şablon yükleyebilirsiniz. Bir fotoğraf yazıcısı ve ilgili programlar ile, bu kayıtları doğrudan evde hazır sağlayabilir. Bir başka olasılık kendi, biyometrik gereksinimleri adapte kayıtları yazdırır ve online sipariş olduğunu.

Sonuç

Profesyonel fotoğrafçılar makineleri ve amatör fotoğrafçılar ile aynı teknoloji ile çalışır. Dijital fotoğrafçılık herkes neredeyse vesikalık fotoğraf kendiniz yapma fırsatı açtı. Ama pasaport ofisleri genellikle değerlendirme fotoğraf oldukça önemlidir! Emin değil biyometrik fotoğraflar için gereksinimleri bakarsanız, makine teknolojisi veya tamamlamak için fotoğraf stüdyosu deneyimi almalıdır. Yani yetersiz resimleri ile pasaport ofisine gereksiz ziyaret önleyebilirsiniz.

Bebekler için biyometrik vesikalık fotoğraf için özel özellikleri

Haziran Ayrıca 2012 bir bebek kartı olması gerekir. Her elektronik pasaport, çocuğun pasaport veya bebeklerin nüfus cüzdanı bu pasaport resimleri bebeklerde bazı sadeleştirmeler ile, bir biyometrik fotoğraf var altı yaşın altında olmalıdır. Sonuçta, yasama, uygun yüz ifadesi ile önceden belirlenmiş bir konumda bir bebek fotoğraf kolay olmadığını farkındadır.

Bebekler için biyometrik vesikalık fotoğraf


Bebeklerin biyometrik vesikalık fotoğraf oluşturmak için ipuçları

Bebeğin bir ön çekim yanı sıra giyim, deri ve bebeğin saç açıkça ayırt olmalıdır gri görüntü arka planı beyaz bir düz renk, önemi. Bebeğin yüzünde görünür hiçbir gölge, fotoğraf yapımı sırasında parlak güneş ışığına dikkat etmektir böylece. Arka plan ve yüz ve giysiler arasında yeterli kontrast hangi bebek yerleştirilir, hafif bir levha, örneğin elde edilebilir. Bebeğin dikkatini sonra kameraya doğru yönlendirilir, iyi bir fotoğraf başarılı belirlenir.

Gevşetti sayesinde bebekler ve çocuklar için biyometrik biyometrik vesikalık fotoğraf için gereksinimleri kadar altıncı Başkanlarına Yaş sapmalar derece oluşabilir. Bu bebeğin yüz ifadesi değil sadece ilgilidir aynı zamanda baş pozisyonu, görüntüleme yönü ve fotoğraf başın merkezleme farklılıklar. İkincisi, ancak, daha sonra henüz elde edilebilir.

Biyometrik şablon fotoğraf ayarlanması

Bebeğin bir self-made fotoğraf evdeki bilgisayarınıza veya sonra verilen şablonu bir fotoğraf-dükkandan yerleştirilebilir. Sadece bir resim düzenleme programı fotoğraf gereksinimlerine adapte edilebilir gereklidir. Vermek Bu ayar ile, resmi biyometrik şablon belirtilen biyometrik jawline, kesinlikle uyulması gerekir. Bunun aksine, gözler aşağı şablonu sapabilir


Keyword: vize ölçüleri ,  vize için biometrik resim, amerika biyometrik fotoğraf, biometrik fotoğraf ölçüsü,  biometrik fotoğraf şablonu

 

 


Bu konu 10.408 defa izlenmiş.


26.8.2013 07:04:38 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #24335
elinize saglik, Biometrik Fotoğraf, Biometrik Fotoğraf cekimi ve kabul edilen ölcüler forum cok iyi oldu
aliraci
ali raci
Mesajlar: 845
Kayıt: 24.3.2010
Şehir: hamburg

3.12.2013 00:43:03 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #24756
sagol arkadas güzel yararli bir forum konusu olmus, harika bir aciklama yapmissin, Biometrik Fotoğraf, Biometrik Fotoğraf cekimi ve kabul edilen ölcüleri konunu kutlarim tesekkürler saygilar selamlar
amerikaan
kaan kömürcü
Mesajlar: 495
Kayıt: 25.6.2010
Şehir: İstanbul

3.12.2013 01:56:17 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #24764
Biometrik Fotoğraf, Biometrik Fotoğraf cekimi nasil yapilir tam aciklama icin tesekkürler
yafes
YAFES AYDIN
Mesajlar: 37
Kayıt: 17.8.2013

26.9.2017 09:16:09 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #29067

ralph lauren uk


coach outlet


nmd adidas


burberry sale


ralph lauren uk


yeezy boost


moncler


cheap ray ban sunglasses


rayban


cheap nfl jerseys


cheap ray bans


coach outlet


pandora jewelry


cheap jordans


jordan shoes


uggs on sale


coach outlet


coach factory outlet


longchamp handbags


pandora charms sale


michael kors outlet store


pandora outlet


nfl jerseys wholesale


burberry sale


louis vuitton outlet store


adidas yeezy


christian louboutin outlet


coach outlet


ugg boots


ralph lauren outlet online


kate spade outlet store


louis vuitton outlet online


pandora jewelry


ugg boots


longchamp bags


coach outlet


fred perry polo


pandora jewelry outlet


canada goose jackets


canada goose


coach outlet


burberry handbags


cheap oakley sunglasses


canada goose outlet


ugg outlet store


ralph lauren uk


jordans


air jordans


hermes birkin


tory burch outlet


canada goose coats


oakley sunglasses


coach outlet


timberland outlet


nike outlet


jordan retro


canada goose outlet


coach outlet


adidas shoes


ralph lauren outlet online


uggs


north face outlet


adidas yeezy


adidas nmd


canada goose outlet


tory burch outlet


air jordans


kate spade


supreme uk


coach outlet store


louis vuitton factory outlet


cheap uggs


polo ralph lauren outlet online


timberland boots


louboutin shoes


polo outlet


ray ban sunglasses


ugg outlet


michael kors handbags


polo ralph lauren


adidas outlet


birkenstocks


ugg boots on sale


moncler outlet


ugg outlet


coach factory outlet


air max 2018


ray ban sunglasses


burberry outlet canada


polo ralph lauren


michael kors outlet


louboutin shoes


adidas nmd


ugg boots


coach factory outlet


coach outlet


adidas yeezy boost


toms shoes


birkenstocks


ugg slippers


christian louboutin


canada goose sale


north face jackets


ralph lauren sale clearance


ugg shoes


michael kors outlet


cheap nfl jerseys


nike air max


discount oakley sunglasses


burberry outlet


canada goose


ray ban sunglasses discount


fred perry


nike outlet


rayban


toms shoes


canada goose outlet


moncler jackets


nmd shoes


nike shoes


ugg boots canada


michael kors outlet online


nike shoes


michael kors canada


north face outlet online


polo ralph lauren outlet


nike store


ray ban sunglasses discount


polo ralph lauren outlet


cheap mlb jerseys


air jordan shoes


coach outlet


moncler jackets outlet


ultra boost


birkenstock sandals


ugg outlet


coach outlet


cat boots


coach factory outlet


kate spade


coach outlet


coach outlet


cheap jordans


coach outlet store


uggs


michael kors handbags


cheap oakley sunglasses


moncler outlet


valentino shoes


coach factory outlet


ugg australia


michael kors outlet store


ugg boots


nike shoes


michael kors outlet


louis vuitton outlet online


air jordans


moncler outlet


moncler outlet


ralph lauren outlet


longchamp uk


jordan shoes


louis vuitton


ugg sandals


ralph lauren outlet


coach factory outlet


ugg boots


louis vuitton outlet


ralph lauren outlet online


toms outlet


yeezy boost


michael kors outlet


canada goose coats


burberry outlet


pandora charms


adidas nmd


coach outlet


mulberry bags


mulberry uk


hermes outlet


yeezy boost 350


canada goose


canada goose sale


coach outlet store


nike cortez


valentino shoes outlet


adidas outlet


uggs clearance


louis vuitton outlet


michael kors uk


mulberry outlet


cheap jerseys from china


ralph lauren outlet online


louis vuitton outlet


pandora jewelry


ralph lauren sale clearance


canada goose outlet


ralph lauren uk


hermes handbags


adidas superstar


michael kors handbags


oakley sunglasses


pandora uk


ugg ustralia


tory burch outlet store


nike outlet online


christian louboutin


michael kors outlet clearance


canada goose outlet


canada goose clothing


ugg boots


nike air max


coach factory outlet


uggs on sale


birkenstock sandals


cheap jordans


coach bags


ugg boots on sale


louboutin shoes


longchamp outlet


pandora jewelry


adidas outlet


toms shoes outlet


michael kors outlet store


red bottoms


supreme


ugg boots outlet


pandora charms


canada goose jackets


canada goose outlet


harden vol 1


yeezy boost 350


coach factory outlet


louis vuitton outlet


kate spade handbag


coach factory outlet


coach factory outlet


ugg outlet


ugg boots


michael kors outlet


coach outlet


ugg boots


ralph lauren outlet


coach outlet


pandora charms sale clearance


discount ray ban sunglasses


ugg outlet store


canada goose jackets


louis vuitton outlet store


mbt shoes


toms outlet


michael kors outlet


oakley sunglasses


adidas superstar


nike outlet store


salvatore ferragamo shoes


longchamp uk


cheap uggs


mulberry handbags


pandora jewelry


hermes handbags


canada goose uk


mlb jerseys cheap


ugg boots for women


cheap jordans


red bottom shoes


adidas yeezy boost


kate spade outlet


yeezy boost


michael kors outlet


michael kors handbags


ralph lauren outlet


beats by dre


christian louboutin outlet


pandora charms


ugg slippers


polo ralph lauren outlet online


ugg outlet online


cheap jerseys


ugg sandals


cheap ray ban sunglasses


beats by dr dre


ralph lauren outlet


coach factory outlet


coach factory outlet


adidas yeezy


pandora


coach outlet store


michael kors outlet


cheap nfl jerseys wholesale


kate spade handbags


moncler outlet


ugg outlet store


polo ralph lauren


coach factory outlet


longchamp handbags


oakley sunglasses


pandora charms


gucci outlet


cheap jordans


coach factory outlet


cheap uggs


ugg outlet


ray ban sunglasses


cheap uggs


coach outlet store online clearances


christian louboutin outlet


cheap jordan shoes


kate spade bags


ugg sale


christian louboutin outlet


ugg outlet


ray ban sunglasses


pandora outlet


moncler coats


michael kors outlet


salvatore ferragamo


jordan retro 11


ugg ustralia


red bottoms shoes


nike shoes for men


ugg outlet


canada goose jackets


cheap oakley sunglasses


coach factorty outlet


cheap ray ban sunglasses


ray ban sunglasses


nmd adidas


ray ban sunglasses


uggs outlet


ralph lauren outlet


pandora jewelry


ugg boots


ralph lauren outlet


adidas yeezy


coach outlet


coach outlet


ugg boots


coach factory outlet


polo ralph lauren outlet online


coach canada


polo ralph lauren outlet online


ugg outlet


michael kors canada


doudoune moncler


ugg boots


michael kors outlet


kate spade outlet


superdry uk


coach factory outlet


canada goose sale


ugg outlet


ralph lauren outlet


christian louboutin


canada goose sale


pandora charms sale


yeezy 350 boost


canada goose jackets


coach handbags


cheap ugg boots


hermens bags


polo ralph lauren


cheap mlb jerseys


cheap uggs


coach canada


moncler jackets


fitflops sale


pandora charms sale clearance


ralph lauren outlet


ugg shoes


coach outlet online


cheap mlb jerseys


michael kors outlet


coach outlet online


ralph lauren outlet


moncler jackets


fitflops


coach outlet


ugg outlet


coach outlet


polo ralph lauren outlet


ugg sale


michael kors handbags


uggs canada


nike huarache


hermes bags


pandora outlet


cheap ugg boots


michael kors outlet


mbt shoes


adidas nmd


cheap jordans free shipping


coach outlet store


ralph lauren sale clearance


ugg outlet


ugg outlet


adidas shoes


michael kors outlet online


superdry


coach outlet


hermes handbags


coach outlet store online


coach factory outlet online


james harden shoes


polo ralph lauren outlet online


toms shoes outlet


coach outlet


michael kors factory outlet


air max 2017


michael kors outlet clearance


oakley sunglasses


ugg outlet


adidas shoes


mlb jerseys wholesale


2017.9.26yangping

yangping55
yangping55
Mesajlar: 96
Kayıt: 26.9.2017
Şehir: Bayburt

2.12.2017 04:30:33 tarihinde yazmış. fotograf forum, fotograf tartisma, fotograf bilgi, fotografcilik, fotoğraf paylaşım sitesi #29333

nike air max


louboutin


nike football boots


nike trainers


red bottom shoes


ralph lauren outlet


canada goose outlet


ugg boots


ray ban sunglasses


prada outlet


coach outlet


oakley sunglasses cheap


christian louboutin


under armour outlet


cheap nfl jerseys


canada goose


air jordan pas cher


mbt


adidas stan smith shoes


nfl jerseys


uggs


ugg boots


uggs outlet


coach factory outlet


ugg boots


true religion jeans


adidas outlet


ralph lauren uk


swarovski jewelry


coach wallets


north face


mulberry


uggs


ugg outlet


fitflops


moncler


nike outlet store


north face jackets clearance


nike air max


canada goose jassen


mont blanc pens


adidas yeezy


ugg boots


ugg outlet


hockey jerseys


polo ralph


mont blanc pens


ray ban sunglasses


coach outlet


birkenstock outlet


kate spade outlet


coach outlet


coach outlet online


ugg outlet


burberry outlet


coach factory outlet


ralph lauren outlet


ugg outlet


ugg boots


cheap nfl jerseys


pandora jewelry


kate spade outlet


uggs on sale


moncler


michael kors outlet


coach outlet


salvatore ferragamo


oakley sunglasses cheap


longchamp


polo ralph lauren


ugg boots


nike factory outlet


polo ralph lauren


longchamp


burberry scarf


oakley vault


michael kors handbags


jordans


polo ralph lauren


canada goose


ugg sale


polo ralph


ralph lauren outlet


nike shoes


ray bans


fitflops


coach outlet online


north face


north face


juicy couture outlet


true religion outlet


louboutin


manolo blahnik shoes


ray ban sunglasses


louboutin


uggs outlet


christian louboutin


ugg outlet


converse outlet


moncler


burberry outlet


coach factory outlet


ugg outlet


jordans


hermes


michael jordan shoes


ugg on sale


cheap ugg boots


ugg boots on sale


michael kors outlet


coach bags


christian louboutin


polo ralph lauren


pandora jewelry


true religion jeans


jordans


bottes ugg


north face jackets


burberry scarf


north face


adidas football boots


the north face


true religion outlet


longchamp


nike air force 1


supreme new york


canada goose outlet


ugg outlet store


giuseppe zanotti


ugg clearance


ugg australia


hermes belt


uggs outlet store


ugg boots


coach factory outlet


uggs outlet


coach outlet


pandora charms


polo ralph


ugg italia


nfl jerseys wholesale


ugg boots


mlb jerseys


ray ban sunglasses


ferragamo


ugg outlet


north face jackets


timberland


pandora jewelry


wholesale nfl jerseys


ralph lauren outlet


moncler outlet


doudoune moncler


flip or flop


nike blazer


michael kors outlet online


canada goose outlet


christian louboutin


moncler jacka


louboutin


canada goose outlet


air max


ugg outlet


louboutin


moncler


ugg outlet


tory burch outlet


canada goose outlet


ugg boots


nike running shoes


ugg


ugg outlet


pandora rings


coach outlet


coach outlet


ferragamo


polo ralph lauren


coach outlet


nike air max


pandora jewelry


kate spade outlet


oakley sunglasses


mbt


moncler jackets


calvin klein outlet


moncler jassen


longchamp outlet


moncler


coach factory outlet


uggs outlet


ray ban


michael kors


replica watches


supreme


hollister outlet


polo ralph lauren


ugg boots


coach outlet store online


coach outlet online


ray ban sunglasses


true religion sale


adidas originals


adidas shoes


adidas jeremy scott


canada goose


adidas


ugg outlet


air max 90


nike air max


adidas shoes


burberry outlet


michael kors handbags


nike air huarache


north face outlet


kate spade handbags


canada goose


canada goose


ugg factory outlet


the north face


supreme clothing


north face


nike nfl jerseys


coach factory outlet


adidas wings


baseball jerseys


uggs outlet


ugg outlet


prada


goedkope uggs


ugg boots


ugg boots


ugg boots


mlb jerseys


kors outlet


tommy hilfiger canada


polo ralph lauren


the north face


michael kors uk


the north face


uggs outlet


hermes birkin handbags


coach outlet online


ugg


kors outlet


christian louboutin


ugg outlet


michael kors


michael kors outlet


ray ban sunglasses


jordan shoes


jordan shoes


sac longchamp


north face


blackhawks jersey


moncler


ugg boots


christian louboutin


hollister clothing


pandora charms


michael kors outlet


nba jerseys


supreme


supra shoes


adidas stan smith


true religion


ugg boots


ralph lauren outlet


ugg outlet


kate spade outlet


nike outlet


coach outlet


flip flops


oakley sunglasses


ray ban sunglasses


ugg outlet


ralph lauren outlet


pandora charms


canada goose


ugg australia


coach outlet


moncler


oakley sunglasses


hogan


canada goose


moncler sito ufficiale


cheap nhl jerseys


michael kors handbags


longchamp outlet


nike huarache shoes


cheap nfl jerseys


rolex watches


ugg boots


cheap nfl jerseys


nike outlet


pandora charms


ugg boots clearance


soccer jerseys


nike air jordan


canada goose outlet


mont blanc


ralph lauren outlet


coach outlet


canada goose


north face outlet


nike air max


canada goose outlet


beats headphones


ralph lauren


michael kors


jordan shoes


north face


nike air max


north face outlet


ugg boots


ralph lauren


ugg


moncler jackets


ugg outlet


canada goose outlet


kate spade outlet


ugg australia


canada goose uk


oakley sunglasses cheap


jordans


coach outlet


prada outlet


uggs outlet


coach outlet online


paul pogba jersey


jordan shoes


birkenstock uk


ugg australia


air jordan


canada goose uk


michael kors outlet


ugg outlet


ugg boots


michael kors outlet


hermes outlet


cheap ugg boots


coach outlet online


michaelkors outlet


adidas store


michael kors handbags


uggs outlet


basketball shoes


birkenstock sandals


michael kors handbags


tory burch outlet


nfl jerseys


oakley sunglasses


ugg boots clearance


coach outlet


cheap jordans


michael kors outlet clearance


fitflops


snapbacks hats wholesale


jordan retro


nike store uk


new balance shoes


pandora jewelry


flip flops


ugg boots on sale


ugg outlet


nike roshe run


cheap ugg


prada


ugg boots


canada goose jackets


canada goose outlet


north face outlet


ugg boots


ugg australia


air max


air jordans


ray bans


oakley sunglasses canada


tory burch outlet


canada goose


discount nike


oakley vault


ugg boots


ray ban outlet


polo ralph


ray ban sunglasses


north face uk


uggs outlet


vibram fivefingers


ugg boots


mlb jerseys


chenyingying20171202
chenyingying
chenyingying44@yahoo.com
Mesajlar: 73
Kayıt: 2.12.2017
Şehir: İstanbul

1 2
* Cevap yazmak için üye girişi yapmalısınız.
Fotoğraf Türk
Hakkımızda
Kadromuz
Reklam
Görüş ve Öneriler
İletişim
Yardım
Kurallar
Kullanma Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Yardım Konuları
Ekran Kalibrasyonu
Copyright © 2018 Fotografturk.com Her Hakkı Saklıdır
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğraf Türk de paylaşılan fotoğraflar 3. şahıslar tarafından ticari amaçlı kullanılamaz.